O nas

Już od ponad 50 lat zajmujemy się szkoleniami, kursami oraz innymi aktywnościami, które mają na celu polepszenie kompetencji pracowników na rynku zawodowym. Jeszcze 6 lat temu byliśmy znani pod nazwą Elbląski Uniwersytet Robotniczy. Jednak – idąc na przeciw oczekiwaniom zarówno klientów, jak i zmieniającej się dynamicznie branży szkoleniowej – w lipcu 2015 roku zdecydowaliśmy się na całkowity rebranding i zmieniliśmy tym samym nazwę firmy na EUR Consulting. Pomimo dość dużej rewolucji wizerunkowej nasze cele, misja i zakres działalności pozostały bez zmian. Promujemy ideę uczenia się przez całe życie i dbamy o to, by oferowane przez EUR Consulting usługi były nieustannie na jak najwyższym poziomie.

Szkolenia są naszą pasją, dlatego też w każdy projekt angażujemy się na 110%.

W ofercie firmy EUR Consulting odnajdą Państwo szkolenia zawodowe z takich branż, jak elektroenergetyka, finanse i księgowość, rozwój osobisty, aministracja, branża beauty czy też branża informatyczna. Organizujemy również konferencje oraz szkolenia integracyjne dla pracowników. Oferujemy w tym zakresie kompleksowe działania, dzięki którym zaoszczędzą Państwo swój czas, a Państwa podwładni zyskają nową wiedzę oraz okazję do zacieśnienia więzów z innymi współpracownikami.

Jeśli zaś mają już Państwo zapewnioną opiekę w kwestii organizacji szkolenia czy eventu, ale wciąż poszukują Państwo odpowiedniego miejsca wydarzenia – tu również jesteśmy w stanie pomóc! EUR Consulting dysponuje przestronnymi salami konferencyjnymi do wynajmu. W ofercie posiadamy lokale o powierzchni od ok. 10m2 do aż 50m2.

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z pełną ofertą naszych usług.

Do usłyszenia!

Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz tutaj.