O nas

EUR Consulting jest firmą szkoleniową z 59 letnią tradycją. W lipcu 2015 roku zmieniliśmy nazwę firmy z Elbląskiego Uniwersytetu Robotniczego na EUR Consulting jednak misja, cele i zakres działalności pozostały bez zmian. Promując ideę uczenia się przez całe życie dbamy o ciągłe podnoszenie jakości oferowanych przez nas usług szkoleniowych na rynku polskim. Szkolenia są naszą pasją dlatego w każdy projekt angażujemy samych siebie. W naszej ofercie znajdą Państwo szkolenia zawodowe z każdej branży, podnoszące kwalifikacje czy rozwijające zainteresowania. Posiadamy ponad 180 programów szkoleń, 30 akredytowanych przez Kuratorium Oświaty kursów oraz programy szkoleń zatwierdzone przez UDT. Od 2002 roku posiadamy certyfikat jakości ISO wydany przez Urząd Dozoru Technicznego. Korzystamy z wiedzy i doświadczenia ponad 800 wykładowców, instruktorów i ekspertów z całej Polski.

Jako profesjonalna firma szkoleniowa, istniejąca dzięki swoim Klientom, oddajemy do Państwa dyspozycji nasze doświadczenie w branży szkoleniowej, kadrę doskonałych trenerów oraz chęć sprostania czasami trudnym wymaganiom

Prezes zarządu

Joanna Rojek-Rybak

                                                                                                                                           asia rr     

Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz tutaj.