Organizacja konferencji i wyjazdów integracyjnych

EUR Consulting jest firmą działającą na terenie całego kraju w zakresie organizacji:

szkoleń

wystaw, targów, zjazdów, konferencji, kongresów, promocji

spotkań motywacyjnych i integracyjnych, eventów firmowych, meetingów,

imprez towarzyszących

bankietów, koktajli, przyjęć okolicznościowych, pikników

Od marca 2002 roku EUR Consulting posiada Certyfikat ISO 9001:2009 w zakresie kształcenia w formie szkolnej i pozaszkolnej zapewniając najwyższą jakość naszych usług.

Zaoszczędzimy Państwa czas, zapewniając:

perfekcyjną bazę szkoleniową, konferencyjną czy kongresową

idealną lokalizację dla realizacji Państwa idei

stosowne menu

transport

różnorodne formy spędzania wolnego czasu

bogatą oprawę muzyczną i artystyczną dla Państwa pomysłów

wyposażenie w postaci sprzętu AV, sprzętu nagłaśniającego i innych

pełną obsługę techniczną i fotograficzną

obsługę podczas każdego rodzaju organizowanego przez Państwa przedsięwzięcia

Coraz większą popularnością i uznaniem cieszą się organizowane przez nasza firmę szkolenia wyjazdowe. Wychodząc na przeciw Państwa oczekiwaniom realizujemy je w atrakcyjnych miejscowościach turystycznych. Oferta szkoleń wyjazdowych zajmuje szczególne miejsce wśród naszej całej oferty.

Chcielibyśmy, aby Państwo połączyli podnoszenie kwalifikacji z chwilą relaksu.

Oferowane przez nas szkolenia wyjazdowe prowadzone są przez wykładowców dysponujących zarówno doskonałym warsztatem trenerskim, jak i bogatym doświadczeniem praktycznym. Wystąpienia prowadzą uznani na rynku prelegenci, którzy na co dzień zajmują się omawianymi problemami, co znacząco uatrakcyjnia ofertę oraz rangę spotkań. Wykładowcy to przede wszystkim eksperci – praktycy, jak również przedstawiciele innych firm, kancelarii prawnych i innych organów administracji państwowej.

Szkolenia te mają najczęściej formę warsztatów, są interaktywne i opierają się na licznych przykładach i ćwiczeniach.

Nasi eksperci przekazują wiedzę w sposób systematyczny, tak by uniknąć teoretyzowania i skupić się na problemach mogących mieć miejsce w Państwa firmach. Wskazują pułapki w przepisach, eksponują zagrożenia i sposoby ich ominięcia.

Nasze spotkania to doskonała okazja do nawiązania nowych kontaktów biznesowych, wymiany doświadczeń zawodowych z pracownikami innych firm oraz szansa na uzyskanie odpowiedzi na nurtujące pytania od najwybitniejszych ekspertów z danej dziedziny.

Nasze wydarzenia odbywają się w wysokiej klasy obiektach konferencyjnych i wypoczynkowych, w których mają Państwo możliwość odpoczynku i relaksu w najatrakcyjniejszych turystycznie rejonach naszego kraju i nie tylko.

To co wyróżnia naszą ofertę to wysoki poziom organizacyjny i atrakcyjna oprawa artystyczna (koncerty, wieczory integracyjne, kolacje).

Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz tutaj.